Jesteśmy firmą, mającą w swojej ofercie doskonałej jakości blachy np. blacha Hardox. Możemy zagwarantować naszym klientom rzetelną i profesjonalną obsługę oraz szczegółowe doradztwo. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do współpracy. Mamy nadzieję, że ta strona internetowa pomoże Państwu zapoznać się z naszą działalnością.

Blacha hardox

Kulochwyty - blacha hardox

Blachy HARDOX posiadają ponadprzeciętne właściwości wytrzymałościowe dlatego idealnie nadają się do wykorzystania jako materiał na kulochwyty strzelnicze. Wybór odpowiedniego materiału jest nie lada ważny. W przypadku tarcz strzeleckich i kulochwytów które są silnie eksploatowane, chcemy aby materiał nie uległ zniszczeniu nawet przy intensywnym użytkowaniu. Z blachy trudnościeralnej wykonuje się także broń białą.

Noże do recyklingu - blacha hardox

Blacha trudnościeralna wykorzystywana jest w sporej liczbie elementów maszyn z sektora gospodarki odpadami oraz przemysłu recyklingowego. Przed owymi częściami maszyn stoją wysokie wymagania dotyczące ich wytrzymałości na co przekłada się jakość używanego materiału do ich produkcji. W środowisku w którym pracują części maszyn ma miejsce ciągłe ścieranie i zgniatanie, ale również procesy związane z selekcją mechaniczną odpadów nacechowane są dużą udarnością.

Części do kruszarki - blacha hardox

Przeznaczeniem blachy trudnościeralnej jest produkcja części do kruszarki oraz innych podzespołów do maszyn. Bardzo często następuje ich uszkodzenie ze względu na ciężkie warunki pracy. Mając świadomość jak ważna jest jakość materiału elementów kruszarki konsument chcąc zyskać gwarancję na jego jak najdłuższą pracę zwykle decyduje się na wymianę elementów maszyny na takie, które wykonane zostały z blachy trudnościeralnej. 

Mieszalniki betonu

Blacha hardox wykorzystywana jest także w przemyśle betoniarskim. Producenci posiadający maszyny w wytwórniach prefabrykantów betonowych, wytwórniach kostki brukowej, czy zajmujący się produkcją mas bitumicznych są zwolennikami stali trudnościeralnej. Części z nich wykonane bowiem nawet w przypadku ciężkiej pracy nie ulegają tak prędkiemu zużyciu w wykorzystywanych urządzeniach.

Lemiesze - blacha hardox

Elementy z blach trudnościeralnych są powszechnie stosowane przy produkcji lemieszy do wielu maszyn budowlanych, w tym: spycharek,  koparek i ładowarek. Również blacha trudnościeralna wysoko ceniona jest w gałęzi przemysłu maszyn górniczych. Dzięki wykorzystaniu podczas produkcji lemieszy najwyższej wytrzymałości blach, np. blacha HARDOX można uzyskać ich dłuższą żywotność i przyczynić się do wzrostu efektywności produkcyjnej maszyn.

Sita - blacha hardox

Blacha trudnościeralna wykorzystywana jest również do produkcji sit stosowanych w wielu typach przesiewaczy i młynów dla wielu gałęzi przemysłu. Sita wykonane z blach trudnościeralnych to elementy bardzo wytrzymałe i wyjątkowo odporne na ścieranie i udarność.

Śruby do lemieszy i nakrętki

Stal trudnościeralna wykorzystywana jest przy produkcji śrub (metrycznych oraz calowych) oraz nakrętek do lemieszy. Ich właściwością jest wybitna twardość oraz wysoka wytrzymałość na ścieranie. 

Zachęcamy do zapoznania się z możliwościami obróbki blachy trudnościeralnej.